Ve dnech 26. až 30. dubna 2017 višvaguru paramhans Mahéšvaránanda  v kanadském Vancouveru požehnal kanadským a americkým žákům svou návštěvou, dokonale načasovanou na začátek jara, kdy kvetou třešně i květiny a sluneční teplo obnovuje život rostlin.

Na začátku programu Višvagurudží, sádhví Dajá Máta a mnoho žáků navštívili vancouverský Strom míru, který byl v roce 2011 zasazen v městském zahradním parku Richmond. Mírový strom, Douglasova jedle, (jeden z největších druhů stromů v Kanadě), vyrostl do více než sedmimetrové výšky a je nyní domovem mnoha malých tvorů a má spousty šišek, ze kterých v budoucnu jistě vyroste mnoho dalších stromů.

IMG 4254

Během své návštěvy Višvagurudží dal požehnání satsangem a vedl víkendový jógový seminář. Praktické lekce, včetně dokonalé sestavy jógových ásán Khatu pranám, byly pro účastníky jako „lék“.

Mnozí žáci měli příležitost přivítat Višvagurudžího ve svém domově a dostalo se jim požehnání zářivé lásky šrí Alakhpurídží siddha píth parampary. Višvagurudžího obklopili studenti Jógy v denním životě, žáci a spousta, spousta dětí – všichni byli přitahováni ušlechtilou a milou přítomností Višvagurudžího.

IMG 4179 IMG 4221

Všem, kteří přišli, se dostalo  požehnání tak vřelého jako od slunce. Sláva šrí Díp Nárájanu Maháprabhužímu, svaté linii a sat sanátan dharmě!

IMG 4268